Jak nám pomohli lidi z Hafíků

21. října 2012

Možná náš příběh většina z vás zná. Přesto jsme se dohodli ho zveřejnit. Zase věříme, že i v dnešní době jsou hodní lidé ochotní pomoct druhým.

 

 

Moje panče v lednu operovali nohu, protože jí v parku povalil běžící pejsek. Noha byla docela ulomená. A tak jí to opravili a šla domu. Já jsem stará a nemůžu na nožičky a tak mě museli dva měsíce známí nosit ven vyvenčit a jiní zase panče nakupovali.

 

Po půl roce panča konečně odložila berle, ale obě titanové dlahy praskly a kost se znova zbortila. Takže reoperace. Jenže ti, co mě předtím venčili, to tentokrát odmítli. Byly dvě možnosti. Panča odloží operaci anebo honem někoho najde. Ve stavu totální bezmoci si postěžovala v deníčku na Hafíkách.

 

A začaly se dít věci. Paní z Micin doporučila paní z Hafíků, ta oslovila svoje známé. Mezitím se ozývali pánečkové z Hafíků, že bych mohla jít k nim. Bohužel byli většinou z daleka, ale ta solidarita panče vháněla slzy do očí. A vhání ještě dnes. Nelze zde všechny jmenovat, to by se sem ani nevešli.

 

Nakonec si až k nám domu pro mě přijela teta Světlanka. Sama má tři Westíky, a tak prý o jednoho víc už nehraje žádnou roli. Mám se jako v ráji. Panče zatím v pohodě srůstá noha. Po dvou měsících se vrátím 1.11. domu.

 

To bude shledání. Pak že nejsou v dnešní době hodní lidé. A na Hafíkách jsou úplně zlatí. Mám je moc ráda a panča taky. Díííííík, že jste. Pegy

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?