Jak nám sousedka otrávila našeho nejlepšího kamaráda Bročka

19. února 2012

Bročánek byl zdravý pejsek až do toho osudného dne. Sousedka ho neměla ráda, hned už jak jsem si Bročka přivezli od chovatele, byl to krásný černý pejsek (jezevčík) a když jsme mu dali žlutý obojek, tak vypadal jako kanárek a všichni říkali, jak je nádherný.

 

 

Ale ona mu začala nadávat. Samozřejmě jsme to ignorovali a dělali, že to neslyšíme. Už od té doby jsme s ní nevycházeli. Teď bylo Bročkovi 15 let a ta proradná, zlá sousedka mu něco hodila zabaleného v salámu. Já osobně jsem to neviděla, ale říkali to ostatní sousedé.

 

Broček pak přestal jíst, bylo mu špatně. Každý den zvracel, měl průjem, z očí mu tekl hnis, nechtěl nám jíst granule, tak jsme mu vždycky vařili takové speciální jídlo, které alespoň trochu snědl. Pak přestal jíst úplně. Začala mu z pusy téct nějaká bílá páchnoucí tekutina.

 

Broček byl už jen kost a kůže, byla mu vidět žebra, páteř. Teď, jak to píšu, úplně mi tryskají z očí slzy. Byla sobota, když jsme se rozhodli, že v pondělí zajedeme Bročka utratit. Bylo to jen trápení, ale chudáček se toho pondělí nedožil, zemřel v neděli 6.11.2011.

 

Toto je jen varování pro všechny, kdo máte taky tak zlé sousedy. Dejte si velký pozor, ať vám taky neotráví vašeho nejlepšího kamaráda. Broček má svůj hrobeček u nás na zahradě, každý den mu tam nosíme kytičky a sedíme u něho a sousedka se směje u okna!

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?