Jak nás kdysi Didinek varoval

13. února 2011

Didinek byl náš první jorkšírek. V té době jsme měli i morčátka a křečky. S morčaty Didi vycházel hezky, ale křečky by za normálních okolností zadávil. Holt pudy teriéra šlechtěného k lovu krys a potkanů se v něm nezapřely.

Jednou v noci ale křeček Majkl utekl ze své klece. Didinek byl nervózní a chodil ke mně do pokoje, kňučel, škrábal mi na peřinu, choval se zvláštně. Pokaždé jsem usnula a nevěnovala tomu pozornost.
Když už to ale bylo asi popáté, doposud jsem nevěděla, co se děje, ale v domnění, že pejsek potřebuje jít ven, jsem vstala a když jsem ještě rozespalá seděla na WC (je to sice nevhodné psát, ale takhle se to opravdu stalo), uviděla jsem tak nevídaný úkaz..
Z chodby na mě koukal Majkl a za ním seděl, strážil jej a celý se klepal Didinek a opětovně mi dával najevo, co se děje. Až tehdy jsem si uvědomila, že celou dobu mě budil proto, že Majk vylezl z klícky a toulá se po bytě.
Zvláštní, že ho tehdy Didi nezakousnul, že mi o tom dal vědět a ukázal mi, co se děje.
Od té doby byl s Majklem opět jako šelma a její oběť, zase jej chtěl scvaknout mezi zuby.. Ale tu noc, tu mu neublížil a ještě mi to přišel sdělit. Byl to zvláštní zážitek. Nezapomenutelný.

 

Přidáno 45 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?