Jak nás kočka vidí? Pohledem kočky

6. listopadu 2011

Moji lidé, to, že u vás bydlím, krmíte mě a mazlíte se se mnou neznamená, že já vám patřím. Nejsem vaše, žiju u vás jako přítelkyně. A tento vztah mě těší. Jsem s vámi ráda, vaše občasná omezenost mi nevadí, i když jsem samozřejmě inteligentnější než vy.

 

 

Chápu, že chcete být se mnou, třeba i častěji, než já uznávám za vhodné. Zvlášť, když jsem kočka venkovní. To se potom musím potulovat, nejvíc, když nejsem kastrovaná. A tak se toulám. Nemůžu na vás dohlížet pořád, jdu si zarelaxovat do přírody, nebo do města, kde žiju, poohlédnout se po území.

 

Chápu, že potřebujete ohlídat, od toho tady jsem. Doufám, že nid špatného nevyvedete, když na chvíli vytáhnu paty z domu. Až se vrátím, zkontroluju, jesli je všechno v pořádku, hlavně jestli je moje miska plná.

 

A proč máte někdy takové nutkání my dát nějaké granule nebo jiné jídlo, které mi nechutná? Naopak by jste mi občas mohli nabídnout něco ze svého stolu. Tím by jste mě potěšili. Jídlo je milá táležitost, tocha vašeho mi neuškodí. Když vám vidím jak polykáte maso, šunku, dort... mám ta to taky chuť. Proto vás prosím: Buď mi dejte, nebo nejezte přede mnou.

 

Opravdu si myslíte, že vaše hračky, co vás stály majland mě budou zajímat? Některé jsou nudné. Pro začátek vyzkoušejtě provázek nebo plyšovou myšku, než zajdete dál.

 

Dál je lepší zajít ve chvíli, kdy čakají Vánoce nebo narozeniny. To mi musíte připravit dortík a spooooustu dárků! Mělo by jich být co nejvíc. A něco lepšího než dostávám, to se vím. Můžete tam zařadit pár těch obyčejností, já se s tím smířím. Aspoustou dárečků miprokážete velkou úctu. Budu si toho vážit.

 

A teď konec, ještě bych si namohla tlapky. Vaše kočka.

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?