Jak pečovat o zuby a chrup pejska?

2. prosince 2015

Krásný úsměv a zdravé zuby svědčí o vaší dobré péči o sebe sama. Váš domácí miláček by si také možná rád zašel na dentální kontrolu, ale sám to bohužel nezvládne. Aby mu jeho zoubky vydržely co nejdéle všechny zdravé, potřebuje pomoc svých páníčků.

Čím dříve, tím lépe

Některým psím plemenům se chrup kazí již velmi brzy, samozřejmě také záleží na tom, čím pejska krmíme a zda nám není lhostejný jeho zdravotní stav. Zubní péče u psů již není pro jejich majitele velkou neznámou, protože vše probíhá podobně jako u lidí. Dříve než však začnete trápit pejska složitým odstraňováním zubního kamene laserem v narkóze, vyplatí se dozajista správná a včasná preventivní opatření. Jak na to?

 

Gel na zuby psa

 

Zvládne to i amatér

Prevencí u psů rozumíme například pořízení dentálních žvýkacích pochoutek, které výrazně sníží vznik zubních kazů. Moderní je ale i čištění zoubků, které se provádí nám známým způsobem. Zubní kartáčky pro psy např. značky C.E.T., Oral Kit, Petosan a jiné, najdeme na trhu běžně, k dostání jsou také speciální zubní pasty pro psy. Ideální a mnohem výhodnější variantou je však pořídit celou sadu dentální hygieny. Učíme-li své děti čistit zoubky, zároveň mohou pečovat i o zuby svého psího kamaráda. Dobrý nápad se může stát povinností a pravidelným úkolem pro naše starší, poučené ratolesti.

Zubní kartáčky pro psy

Je z čeho vybírat

I pejskové mohou slavit narozeniny nebo Vánoce, nejenom tehdy se však nabízí vhodný výběr dalších účinných výrobků, protože kvalitní péče o zuby a chrup pejska se nám skutečně vyplatí. Různé dentální gely, pěny, krémy a roztoky do vody napomohou udržování dobrého stavu dásní a zubů, z nichž zubní kámen může pes odstraňovat také za pomocí kousacích kroužků nebo provazových hraček, které jsou napuštěny dentálním sprejem. Novinkou na trhu je též velmi účinný patentovaný přípravek PlaqueOff Animal, sloužící k odstranění zubního kamene a nepříjemného zápachu z tlamy. Každý pejsek může být dlouho v dobré kondici, když bude mít dobrého a starostlivého pána.

 

PlaqueOff - dentální hygiena psů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?