Jak probíhá Barsíkův den.

27. srpna 2013

Kocour Barsík vstal. Zívnul, protáhnul se, poklepal hlavou a jde mňoukat před dveře do domu. Vyjdu ven, Barsík se mě lekne a uteče od dveří.

Uvidí mě, běží ke mě a začne se otírat o moje nohy. Skloním se, vezmu Barsíka a odnesu ho na židli. Nasypu mu granule a doplním troškou konzervy. Naleju vodu a pohladím Barsíka. Ten seskočí ze židle a sviští ke konzervě. Najednou...pes Jim se odvázal od boudy! Řvu jak splašená: ,,JIME! NA MÍSTO!" Nepomáhá to. Jim utíká k nic netušícímu Barsíkovi. Barsík se otočí, zasyčí a utíká na střechu terasy. Jim začne jíst kočičí granule. Vezmu klacek a jdu k Jimovi. Ten se mě lekne a běží do boudy. Přivážu ho. Barsík slezl, a normálně opět jí. 
--
Večer prší. Barsík pláče vyděšením u dveří. Otevřu mu a vezmu ho. Odnesu ho do pokoje. Začne si hrát s kobercem, s plyšovou myškou a s mojí dekou. Zhasnu a Barsík si ke mě lehne. Nejdřív si lehne ke mě a opře si hlavu o mojí hrud´. Pak se ke mně tlačí a nakonec mi zalehne místo. Odsunu ho a lehnu si. V klidu usnu a on také...
pokračování příště...

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?