Jak sbalit životního partnera? Běžte venčit psa!

4. dubna 2017

U lidí trvá 7 sekund, než jídlo doputuje do žaludku. Lidský vlas udrží 3 kilogramovou zátěž. Délka mužského přirození je trojnásobkem délky palce. Stehenní kost je pevná jako beton. Ženské srdce bije rychleji než mužské. Ženy dočetly až sem, muži stále zírají na délku svého palce. Zajímají vás objevy vědců v psí oblasti, o kterých jste zatím nevěděli?

Teorie venčení

Funguje to stejně tak s dětmi jako se psy. Pokud muži venčí psa, dle vědeckých studií stoupá jejich šance o vzbuzení sympatií u žen až třikrát! Samozřejmě nejprve si žena všimne psa, čímž se téměř určitě zaměří i na jeho páníčka. Ženy s oblibou pozorují, jak se páníček k psovi chová a podvědomě analyzují, zda by byl díky předvedenému chování vhodným otcem. Přirozená roztomilost psů pak automaticky zvyšuje šance na navázání vztahu!

pejsek 3.jpg

Milovníci psů mají trvalejší vztahy

Jelikož vědci mají pokaždé na práci samé zajímavé studie, zjistili také, že páry, které se seznámí díky svým psům – například  na cvičáku nebo výstavě – vydrží dvakrát déle pospolu. Jednou pravdou je, že „pejskaři“ jsou zkrátka víc v pohodě a spoustu maličkostí většinou neřeší, pokud mají společnou psí zálibu, a také jsou psi často ve vztahu jako děti – páníčci už od počátku „vycítí,“ zda s výchovou toho druhého souhlasí. Připasují se k sobě tak páry, které si skutečně rozumí a to i po příchodu dětí. A voala – trvanlivost vztahu je na světě!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Pes jako dítě

Vědci se také shodli na tom, že stále více párů si pořizuje psa jako náhražku za dítě nebo jej staví na stejnou úroveň. Částečně je velké procento těchto „pejskomilů“ způsobeno stále stoupajícím procentem neplodných párů a také je to způsobeno polidšťováním psů. Jelikož zvíře oblečené v kalhotách, s kloboukem, vlastní postelí a vlastní židlí u stolu dnes není již nic neobvyklého, není se čemu divit…

pejsek 2.jpg

A co ještě o psech nevíte?

Dalšími zajímavými skutečnostmi je, že pes dokáže s 98% přesností vyčenichat rakovinu prostaty, pouze 5% psů má v životě zkušenost se zubním kazem a také je průměrný pes inteligentní stejně jako dvouleté dítě. Takové věčně dvouleté dítě. Nejstarší takové psí dítě zemřelo nedávno ve věku úctyhodných 29 let. Na tomto dlouhožijícím příkladu věčného dítěte je o to více vidět, jak velkou zodpovědností je pořízení psa a že nejde o záležitost jednoho nebo dvou let. Myslete na to, až budete zvažovat pořízení psa za účelem lépe ulovit svou životní lásku…

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?