Jak se asi cítí štěňátko, když má jít do nové rodiny?

20. června 2011

Postupně si mé pro sourozence chodili nový páníčci, jenže pro mě nikdo nechodil, vždycky jsem se těšila když přišli noví lidé, a já doufala, zě si mě vezmou s sebou, do svého nového domova. Ale pořád nic, zůstala jsem tam s maminkou a tatínkem sama. Oni mě utěšovali, že taky jednou najdu tu správnou rodinu.

 

 

Až najednou to konečně přišlo! Pobíhala jsem vratce na svých malým tlapičkách po zahradě, když tu najednou přijelo auto. tak jsem se zvídavě šla podívat, kdo to přijel. Byly to nějaké neznámé tváře, ale už na pohled mi přišli sympatičtí.

 

No konečně! Budu mít nový domov! A s tak suprovými lidmi, pomyslela jsem si. Když jsem se ale podívala na rodiče, vypadali smutně, protože se musí rozloučit s jejich posledním šťěňátkem. Najednou mi začalo být hrozně smutno a nevěděla jsem, jestli to opravdu chci. Měla jsem strach z něčeho neznámého. Nakonec jsem ale dala pusu svým hodným rodičům a vydala se hrdě do nového domova. Už v autě jsem zjistila že ti noví lidé jsou úplně v pohodě a že na mě budou hodní. Přestala jsem se jich bát a těšila se, až uvidím svůj nový domov.

 

Když jsme přijeli na místo, šmatlavě jsem se vysoukala z auta a upalovala na novou zahradu. Jéé, tady je tak krásně. Dokonce jsem si hned všimla krásné oranžové a zelené misky, co mi noví majitelé pořídili. Obvzlášť ta oranžová se mi tuze zalíbila! Byla jsem ale po cestě hodně unavená, tak jsem se uvelebila v novém pelíšku a s dobrým hřejivým pocitem krásně klimbala.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?