Jak se Betynka ztratila

5. prosince 2012

Byl večer, byli jsme na zahradě s Betynkou. Byla na vodítku a najednou se otočím a Betynka nikde. Pak zahlédnu na vedlejší zahradě černý ocas a to je Betynka. Tak běžím za ní. Až jsem vyšel na pole a tam Betynka běhá u brambor, tak se ji snažím chytit, ale je moc rychlá a už je skoro tma.

 

 

Tak jsem ji nechytil a už jsem musel jít domů, protože je tma. Další den ráno se jdu podívat na zahradu a na pole a Betynka nikde. Večer jsem se podíval na internet a nic tam není o tom, že by někdo viděl černého křížence. Další den jsem šel s mamkou na úřad a tam se ptám, jestli někdo neviděl černého křížence. Bohužel nikdo. Další den se jdu podívat zase na pole, ale Betynka tam není.

 

Za dva dny se jdu podívat na internet na stránky Slavkova u Brna a pak se podívám a je tam napsáno nalezen pes kříženec černé barvy menšího vzrůstu a to je Betynka, tak volám do Slavkova a říkají mě, že si mám pro Betynku zítra přijet. Další den jsem si pro Betynku přijel a jak mě uviděla, začala úplně vyvádět, protože byla ráda, že mě zase vidí. Tak jsem si Betynku odvezl zase domů. A vše dobře dopadlo.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?