Jak se Bruno ocitl pod oknem

10. října 2013

Jsem Bruno, siamská kočka. Někdy mám hrozně energie a tak lítám po bytě z jedné místnosti do druhé a honím se se svým mladším kamarádem Chuckem.

No a včera se mi stalo, že jsme si takhle hráli a panička s páníčkem zrovna něco řešili. Když mě přestali hlídat, vlezl jsem si na parapet, tam to mám totiž rád. Koukám z výšky ven, na ptáčky, lidi kolem.
No a pak se to stalo. Spadl jsem dolů, mňoukal jsem a mňoukal, protože jsem se strašně bál. Nevěděl jsem kde jsem, a co je to okolo mě. Spadl jsem do trní z druhého patra, nic se mi nestalo, ale byl jsem opravdu vystrašený, radši jsem se nehýbal. Jen jsem zoufale koukal co bude dál.
Najednou se objevila panička a páníček, panička si mě vzala do náručí a skoro plakala, nechápu proč, měl bych přece brečet já. Odnesli mě zase zpátky domů a zkontrolovali mě, chtěli mě vzít k doktorovi, ale já jím předvedl, že mi nic není, začal jsem si hrát a skákat. Byl jsem moc rád, že jsem zpátky doma.
Doufám, že zase někdy nespadnu dolů.
Tak zatím mňau.

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?