Jak se chladí štěně v horku :-)

18. srpna 2015

V uplynulých, vyloženě tropických dnech jsem, tak jako asi každý pejskař, musela řešit, co s naším 4 měsíčním kníračem, aby se neupekl a bylo mu dobře. Sprchování hadicí již bylo našemu psíkovi málo, a tak jsem vytáhla dětskou vaničku, ze které naše dítě již vyrostlo, a začala jí napouštět vodou.

Eda ani nečekal, až tam bude dostatek vody a hned se tam snažil dostat. Trochu jsem mu pomohla a s úsměvem sledovala, jak si tam lehá a nechává kolem sebe proudit vodu...Nakonec si i hlavu potopil, aby "ulovil" fiktivní kořist pod vodou :-)). Když pak zase koukl na mě, z jeho výrazu bylo jasně patrné: "Jooo, to je ono!"
Tak jsem zjistila, že náš pes má vodu víc než jen rád, ale že ji přímo zbožňuje....Během dne se pak Eda chodil podle potřeby do vaničky chladit sám a náramně si to užíval.
Rozhodli jsme se proto, že ho vezmeme k řece, ať si i zaplave. A že mu jsou teprve 4 měsíce? Energie má spoustu, je to přece knírač, sílu taky a už přece jen také něco váží na to, aby ho jako zákusel slupnul sumec...Prostě jsem mu důvěřovala. Zajeli jsme proto k Berounce, kde jsme se nejen krásně prošli podél břehu a pejsa se parádně vylítal, ale hlavně měl tu svou milovanou vodu pořád k dispozici. Paníček se rozhodl také vykoupat, a jakmile vběhl do vody, Eda letěl rovnou za ním. Bylo mu úplně jedno, že tam nestačí a musí plavat...Choval se jakoby se ve vodě narodil :-)) S páníčkem uplaval pořádný kus, než konečně uznal, že by taky mohl vylézt ven :-))
Asi nemáme psa, ale vodníka! :-D

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?