Jak se k nám dostal Cipísek

9. září 2011

Cipísek se narodil 5. 6. 2011. Jen co jsem ten chumel štěňátek viděla, hned jsme věděla, že tam jeden psí klučina je můj. Doma jsme dlouho nepřemlouvala, stačila chvilka.

 

 

Za 14 dní jsme si jeli jednu malou tlačenku vybrat. Ve vrhu byly 3 fenky a 3 psi. Jelikož jsem měla doma už psa, tak jsem vybírala dalšího pejska. Cipísek byl nejklidnější z vrhu. Bráškove byli také hezcí, ale jeden vrčel, druhý byl takový ukňučený. Chvilku jsem se s ním mazlila a potom hurá domů.

 

Tři týdny uběhly jako voda a já si pro tu malou černou kuličku mohla přijet a odvézt domů. Cipíska jsme zaplatili, chvilku si s chovatelkou povídali a vyjeli jsme domů. Cipísek si vše očuchal, se všemi se mazlil a rychle si na nový domov zvykl. Se svým jedním bráškou a maminkou se i vídá a hrají si všichni spolu dohromady. Cipísek je moje malé černé zlatíčko a za nic na světe bych ho nevyměnila.

 

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?