Jak se k nám Tománek dostal

13. ledna 2012

Ahojky kamarádi, dneska vám povím něco o sobě. Před 17 lety mě přivezl paničce můj páníček jako nečekaný dárek. Přijel domů na víkend z Českých Budějovic, kde stavěli s partou nějaký dům, schoval mě do koupelny a čekal, až přijde panička z práce.

 

 

Jenže když panička přišla, tak jsem spustil kravál a prozradil jsem se. A myslíte, že měla paňka radost?! Vůbec ne, trvala na tom, aby mě páníček vrátil a tak mě zase odvezl, ale vůbec neměl v úmyslu mě vrátit, jen dal mojí paničce čas, aby si to nechala projít hlavou a další víkend už jsem byl zpátky.

 

A co myslíte? Ta měla radost, taky řekla páníčkovi, že má štěstí, že mě přivezl, za ten jediný víkend jsem si jí omotal kolem tlapky a když jsme odjeli, tak jí to došlo! Mobily ještě tenkrát nebyly a doma telefon neměli, ale páníček mě prostě chtěl! A navíc mi zachránil život, kdyby mě totiž vrátil, tak by mě ti lidé utopili!

 

Byl jsem jediné štěně, které si z vrhu mojí maminky chtěli nechat, ale potom si to rozmysleli, ještě že paní napadlo zajít do hospody a zeptat se chlápků, co tam tenkrát seděli, jestli někdo z nich nechce štěně jezevčíka. No a tak jsem tady u paničky a páníčka už 17 let, a víte co? Jsem jejich zlatíčko a miláček. Tak to je můj příběh. Váš Tománek

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?