Jak se mě pokusili uťapkat

30. září 2016

Takže mi z intru uprostřed týdne přijela panička, a že mě vezme na procházku. Super Cestou se k nám připojili nějaký další dva divný lidi, ale panička nechtěla abych na ně štěkala... Tak jsem jen vyla.

Když se paničce konečně podařilo mě přeřvat natolik, aby si ti lidi mohli aspoň domyslet co říkala, povídala něco o Šlápotě.... To je to co nechávám po čerstvě vytřeným obýváku potom co se vykoupu v bahýnku? My budeme skákat do bahýnka! Jupíííí!
A tak jsme začli ťapkat. A ťapkali jsme, a ťapkali.... A bahýnko nikde.... Ale pak jsem uviděla něco lepšího.... Mini člověka na kole! Tak jsem na něj zavyla na pozdrav, a on se ten blbec leknul a z toho kola spadl.... Co na to vůbec leze když to neumí? Já se chtěla jít honit! A místo toho jsem musela na vodítko..
A potom jsme chodili pořád dokola a lidi s mojí paničkou na sebe štěkali nad takovým zeleným papírem.. A panička že neví kde jsme... V lese přece
A potom jsem to ucítila... Rohlík s debrecínkou.... Jeden z těch lidí položil na zem batůžek a šel si kecnout k paničce a tomu zelenýmu papíru... Takže mi to vlastně dal, ne? Panička mě ještě odepla... Tak jsem se opatrně připlížila k batohu, aby mě náhodou nikdo neviděl a opatrně jsem vytáhla svojí novou svačinku... Panička zvedla hlavu a značně zbledla a zakřičela na mě... Ale já měla hlad, tak jsem radši popadla celou tu šustivou věc se 2 rohlíky a šunčičkou a odporoučela se do hlubin lesa... Co kdyby náhodou chtěli, abych se rozdělila?
A panička se zlobila... A zase mě připla... A pak mě zase odepla, protože mým roztomilým očičkám prostě nikdo neodolá
A pak jsme ťapali... Moc jsme ťapali... A já byla úúúúúúúplně uťapaná..... A pak jsme konečně přišli domů, a já utíkala hooooooonem do pelíšku.... A pak, když jsem se probudila, uviděla jsem paničku hajat... Tak to teda ne, když nespím já, tak nikdo.... Hele, tenisák..... Paníčko

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?