Jak se Miky vydal na výlet

13. července 2012

Jednoho lednového pátku jsme s Mikym navštívili babičku v sousedním městě. Dojeli jsme k ní v pět večer a celý zbytek dne byl v pohodě. Miky si hned šel hrát s dědovým psem Sidem. Přestože je Sid plemena Boxer a je o hodně větší než můj Bišonek, jsou výborní kamarádi.

 

 

Další den ráno jsem vstávala dost brzo. Nebylo ještě ani půl sedmé a já už koukala z okna na čerstvě napadaný sníh. Miky si před domem spokojeně hrál, ''válel sudy'' ve sněhu a chytal do pusy jemně padající malé sněhové vločky. Všechno bylo fajn, ale okolo sedmé zazvonila babiččina kamarádka.

 

Nechápala jsem, co muže chtít takhle brzy, ale ani jsem se nestačila zeptat, protože jsem si všimla, že za sebou nechala otevřenou branku. Vyletěla jsem ven, ale Mikešek už si spokojeně vyběhl ven. Sníh poletuje vzduchem, já běžím v pyžamu a papučích za Mikym, který si spokojeně běží silnicí.

 

Naštěstí auta zastavují. Už skoro ztrácím naději, že ho doběhnu, ale v tom zahne doleva k domu. Dohnala jsem ho... Naštěstí... I když jsem si narazila nohu o zábranu, kterou měli ti lidi v záhonu. Naštěstí se s těma lidma děda zná, tak to bylo ok. Ale takovej výlet už nikdy víc!

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?