Jak se z Leontýnky stal Leontýnek

4. června 2012

Ahoj kamarádi! Chcete se zasmát? Mamka včera konečně zjistila, že nejsem holka! Jsem KLUK! Paní prodavačka jí tehdy tvrdila, že jsem určitě holka a mamka jí věřila! Potom to už dál nezkoumala a říkala mi Leontýnko!

 

 

Jaké bylo včera její překvapení! Bylo jí divné, že se se mnou můj králičí bráška Indy pořád pere, když nás náhodou pustila společně ven! (Indy je po kastraci, tak se nebála, že bychom měli spolu potomky!) Bojovali jsme spolu přes mříže klece. Říkala si, že se takhle praly naše bývalé sestřičky Myška a Chundelka.

 

Tak mě mamka zvedla a podívala se! Ta se vyděsila! Spadla jí čelist! Konečně pochopila, proč dělám milostné návrhy morčátku Valentýnce, se kterou sdílím klec! Byla to pěkná pecka! Mamka to stále ještě rozdýchává! Teď mi ještě musí vymyslet vhodnější jméno!

 

Legrační je, že něco podobného se jí stalo s naší bývalou sestřičkou Bertinkou! Tu si zase přivezli z Liberce jako králíčka Bertíka a pouštěli ho ven s králíčkem Píďou! A 10.1.2007 se těm dvěma "klukům" narodila 4 miminka! To u nás naštěstí nehrozí!

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?