Jak se z naší rodiny stala smečka

13. února 2011

Byl takový nanicovatý šedivý srpnový den, za okny každou chvíli bubnovaly kapky deště a z naší rodiny se stala smečka. Není totiž úplně běžné, aby v rodině počet psů převážil počet nás lidí – homo sapiens. Tedy o tom latinském přívlastku by se dalo trochu pochybovat, protože když dva čerství důchodci se dají na tři psy, je to trochu ujeté.

Ale stalo se… Ten den bylo pondělí, příhodný to čas na počátek něčeho, co jsme si ani při dobré vůli nedovedli představit. Tři ušatce v našem malém domečku na venkově, kam jsme se přesunuli ze svého bytu v sedmdesátitisícovém městě. Ocitli jsme se totiž na omezeně dlouhé státem placené dovolené, na kterou jsme si poctivě střádali celý svůj aktivní život. A proč omezené ? Vždyť všechno má svůj konec, i život, a to je ta největší a snad jediná spravedlnost na světě.

A tak jsme tu najednou byli my, náš desetiletý staroch Dery, sličná tříletá fenka Amina a miminko Urísek. Dva blázniví lidé a tři bíglíci, jeden hezčí než druhý !Tak držte nám palce, ať to ve zdraví přežijeme.

 

Přidáno 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?