Jak se znám s paní doktorkou

30. srpna 2010

Jéje,to když jsem šel na kastraci,tak na mě musela panička nalehnout v ordinaci, aby mi dala doktorka injekci na zklidněnou.

Jak jsem sebou mrskal tak jsem vyrazil doktor. tu injekci z ruky ta vylítla a zapíchla se mé paní do boty,tak se tomu smáli,že chyběl kousek a měla to má paní v zadnici ,no a pak se na mě chodila doktor.dívat a když jsem stále vrčel ,tak řekla,ještě počkáme,pak jsem teprve dostal uspávačku,,a pak jsem se strašně rychle probral,d. říkala,že to také nečekala,že se proberu tak rychle,jiná psi chrápou a já už se tam plazil po zemi,nojo,už jsem chtěl za paničkou.ale paní doktorka je moc,moc šikovná,panička je ráda,že chodíme k ní,ona i se snaží dávat co nejslabší narkozy aby se zvířátka probudili,aby třeba nezůstali spát na vždy,i Barunce to tak udělala,všechny operace co jsme u ní absolvovali,já,Bono,Bára,dop adli dobře i hojení bez problému,a hlavně také levněji než u jiného doktora.Je to naše hodná paní doktorka Drahomíra Jeroušková z Doudlevec.

 

Přidáno: 12 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?