Jak se ztratila Dasty

9. května 2012

Bylo to jednoho dne, kdy venčím Dasty každé ráno ven a pustím ji z vodítka. V tom se najednou objevil nějaký tulák. Jasně, že se Dasty šla přivítat a byla pryč. A já jsem na ni hned volala, prošla celé město. Byla jsem zoufalá, nevěděla jsem, co mám dělat.

 

 

Pak jsem zavolala mamce, ale měla vypnutý mobil. Tak jsem zavolala tátovi a on přijel za mnou, zase jsme hledali, ale bez úspěchu. A uplynuly dva dny. Dasty jsme hledali, pořád nic. Tak to šlo celý týden. A potom jsme nabízeli na internetu za nalezení psa finančni odměnu.

 

Zavolali jsme do útulku. Taky nic. Já jsme pořád plakala, kde je mé zlatíčko. A potom dalšího rána jsem viděla Dasty, že jí někdo dáva do dipa. Rychle jsem vyběhla s mamkou a řvaly jsme na auto. To nepomohlo.

 

Potom jsme jely a sledovaly to auto. Našly a chytly jsme toho pána s naším psem. O všem jsme si promluvili. Dostaly jsme ji zpátky a já byla šťastná jako nikdy.

 

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?