Jak sem našla domov

26. března 2011

Jsem témeř dvouletá kočička a nějakou dobu mi trvalo, než jsem našla spokojený domov. Můj život začal na městském sídlišti,kde mě porodila kočička v té době bez domova. Můj příchod na svět tedy nebyl zrovna růžový. Musela jsem se schovávat v křoviskách, kde sem byla v bezpečí před nástrahami města. Skrývala jsem se před volně pobíhajícími psy a nebezpečnými lidmi.

 

Až jednoho dne, když už sem byla větší mne nalezla jedna malá holčička a odnesla k sobě domu. Její rodiče z toho ale nebyli zrovna nadšení a tak se mi rozhodli hledat domov někde jinde. Osud tomu ale pomohl a jednou přišel na návštěvu kamarád tatínka,který se zrovna den předtím pohádal se svojí přítelkyní. A tak se chlapí dohodli,že si mě odnese kamarád aby potěšil svojí přítelkyni,která kočičky přímo milovala.

 


Když mě odnesl do nového bytečku, měla jsem zde další problém a to v podobě 3měsíčního kocourka. Naštěstí jsme se spolu rychle spřátelili a tak sme spolu čekali,až přijde naše nová panička domu. Přivítání bylo kouzelné a já si paničku hned zamilovala. Takto spokojeně spolu žijeme dodnes a já jsem moc ráda že jsem našla novou rodinku. :-)

 

Přidáno: 27 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?