Jak sem se zase zpátky dostala k lancomovi :)

4. ledna 2011

tento příběh se vážně stal.je to o koni kterého mám velice ráda a vážím si ho! Tak začneme!Tento kůň přijel na rozvodí,jako mladý 3,5letý valášsek,krátce vykastrovaný,všichni se ho bály(až na pár vyjímek)a já sem byla tak odvážna,že sem se holky co si ho přovezla,ale nebyla jeho majitelka(alice)zeptala nastaráni.

Dovolila :),po pár dnech sem jí nepoznala,velká frajerka atd...nic mi u něho nedovolovala.Pak se na něho vykašlala,jelikož s ním nemohla závodit,přestala za ním chodit,a tak si ho jeho pravá majitelka kača odvezla zpátky domů za jeho matkou.Po pár dnech jsem našla inzerát kde sem poznala,že se jedná o Lancoma a Miky(jeho matka)odepsala jsem na něj a po pár dnech sem jela za lancomem,dneska je to přesně 1 měsíc co sem zpátky u lakiho,velice se nám daří,je sice 4 lety a mladý a dělá bordel:)ale má se líp než u Alice,která ho byčovala i po nohách :).

 

Přidáno 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?