Jak si kočka ustele

1. dubna 2015

Vybrat si to správné místo ke spánku, zvláště, přihlédneme-li k těžké volbě geopatogenních zón, není vůbec jednoduché. Vaše kočka to vůbec nemá snadné. Je proto třeba respektovat všechna místa, která konečně zvolí za vhodná, jako naprosto svaté místo! Přinášíme pár příkladů.

V záchodě ne!

Ačkoliv nejpohodlněji se jeví opěrka zcela nové a nekřesťansky drahé sedačky, nejnovější studie prokázaly, že mnohem lépe se kočkám spí v záchodě. Ale ne v jejich vlastním, nýbrž v tom člověčím. Když usnou správně tvrdě, můžete jejich aktuální polohu při stisknutí splachování použít jako vhodnou příležitost ke koupeli.

 

Starý nábytek pryč

Protože vsše kočka ví nejlépe, co se do vaší domácnosti hodí a co ne, dovede vám dát najevo, který nábytek je již zastaralý a potřeboval by vyměnit. Podaří-li se jí některou část nábytku rozškrábat, proležet, či zahltit chlupy, jde o jasný signál, že je nábytek zcela mimo mísu a snaží se vám pomoci se ho zbavit. Neprotestujte.

 

V posteli je to nejlepší

Zásadně nevyhazujte kočku ze své postele! Jde o jednoznačný signál, že spíte ve správných geopatogenních zónách a je třeba si tohoto projevu vážit!

 

Existují tři projevy schizofrenie – nejprve si povídáte se svou kočkou. Pak si povídáte se svou kytkou a nakonec pozorujete, jak si kočka povídá s kytkou.

 

Pokud se vám tento článek zdá něčím podezřelý, přejeme vám šťastného apríla a slunce v duši! :)

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?