Jak si Pepča našla kámoše.

23. srpna 2011

Máme ptáčka. Je mu přibližně 5 let. Jmenuje se Pepa. Když jsme ho kupovali, neřekli nám, co to je za pohlaví. Mysleli jsme, že je to kluk a tak jsme mu dali jméno Pepa.

 

 

No jo, ale když nám snesla vajíčko bylo to překvapení. Rázem nám došlo, že to asi kluk nebude. Takže co s tím. Jmenuje se Pepina. Pořád hvízdá, ale nemluví. Když jsem ji chtěla naučit mluvit, tak nereagovala, ale bylo to asi tím, že jsem se jí nevěnovala dostatečně dlouho.

 

Večer, když jsme koukali na televizi, tak jsme slyšeli pískání. Bylo to skoro stejné, jako Pepina. Jedno byla Pepina, ale to druhé? Najednou jsme na drátě viděli další korelu. Vypadalo to na samečka. S Pepinou si rozuměli.

 

Táta ho chtěl chytit, aby Pepina měla kámoše. Už dlouho plánujeme udělat bariéru pro ptáky. Mysleli jsme, že by to byl dobrý nápad ho mít. Mohli by se namnožit. Táta tedy připravil malou lest. K Pepině dal otevřenou klec a do ní zrní.

 

Klec byla samozřejmě otevřená. Byla tam kláda uvázaná na provázek. Ten provázek vedl na balkon, kde táta číhal, aby mohl klec sklopit. Pták ale byl chytřejší a radši odletěl.

 

Za měsíc tu byl znovu a pořád si všímal Pepinky. Nakonec ho ale chytila sousedka a má ho v kleci na terase. Tam odtud je pořád slyšet hvízdání mezi ním a Pepou. Někdy je to strašně otravné, ale když si našla kámoše, tak ji to kazit nebudeme.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?