Jak to u koní nechodí ...

16. května 2011

Teď bych vám chtěla popsat, co byste určitě neměli dělat u koní. Je to příběh kamarádky mé spolužačky.

 

Jednou přišel čas, kdy kamarádka musela dělat školu, ale nikomu neřekla, že nepříjde na trénink parkuru. Tím to celé začalo. Když teda její všechny školní povinnosti, dejme tomu, odešly, zjistila nemalou věc. Zapomněla úplně na všechny tréninky, které za tento týden zmeškala. A v tu chvíli byla úplně bezradná. Aby se všechno urovnalo, vymyslela šílený plán.

 

V sobotu večer, kdy nikdo nebyl ve stájích jako obvykle, se rozhodla jít napravit svůj prohřešek. Přišla ke koním, kteří už téměř spali a začala je všechny čistit a dala jim nažrat a dokonce všechny VEČER vyvedla na pastvu. Po této práci si vzala vždy jednoho koně a začala ho trénovat. Jelikož měli ve stájích jen 10 koní, měla vše asi za 6 hodin hotové. Poté všechny koně dala zpět do boxů a bez dalších okolků odešla.

 

Příští týden si již dala pozor na to, kdy má přijít na trénink. Tak jako každé úterý přišla v 15:00 do stájí na trénink. Tam ale všichni byli nějací vyměnění. Tak se zeptala své nejlepší kamarádky, co se stalo. Ta řekla, že koně jdou nějací nemocní. Prý že je někdo v noci vyvedl na pastvu a trénoval je a dostali dvojnásobnou dávku jídla. A že je dokonce pravděpodobné, že ani jeden nepřežije.

 

V tu chvíli se kamarádka kousla do rtu. Až teď si uvědomila, co provedla. A jak měla špatné svědomí, zašla za trenérkou a začala se omlouvat za všechno, co provedla a začala jí vyprávět celý svůj bláznivý plán. Poté, co vše dovysvětlila, měla slzy na krajíčku, a tak začala brečet. Věděla, že udělala tu nejhorší věc na světě. Ale trenérka jí objala okolo ramen a řekla jí, že naštěstí jsou koně v pořádku, jen se nebudou moct přetahovat, že jsou nachlazení. Ale i přes toto měla kamarádka velmi špatné svědomí.

 

Od tohoto zážitku již nevynechala ani jednu tréninkovou hodinu a dokonce chodila pomáhat každý víkend do těchto stájí. Vezměte si z toho příklad a, prosím vás, nikdo toto nedělejte. Prostě přijďte za trenérkou, nebo za jakoukoli vedoucí osobou, a svěřte se. Určitě to dopadne lépe, než tento příběh.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?