Jak to vše začalo, aneb. Příběky kočiček a kocourků

26. srpna 2010

Nejprve to začalo tím, že jsme šli se sestrou na hřbitov zbírat kaštany. Náhle slyším mňoukání, a hle je tam malé černobílé koťátko.

Pokusili jsme se ho chytit, ale nejspíše se bálo. Podařilo se mi ho chytit, až druhý den. Donesla jsem ho a mamka nám řekla že je to holka a dali jsme jí jméno Linda. Doma jsme v tu dobu měli ještě jednu holku Sněhurku, ale ta nemohla mí koťátka, doposud. O pár dní později sjme našli kocourka, trochu většího než je Linda a byl mourovatý tak jsme mu dali jméno Mourek. Na jaře se Sněhurce konečně narodilo Koťátko, ale to jí snědla kuna. Deď v červnu 2010 se narodilo Lindě, i přesto že ona sama je ještě koťě, Jake-kluk malé mourovato-bílé kotě. O měsíc později v červenci 2010 se narodilo Sněhurce kotě snížek, malý bílý kluk se zrzavými flíčky. Jelikož neměla Linda dost mlíčka ujala se Sněhurka i Jakeho. Teď tu u ní leží dvouměsíční a měsíční koťátko.

 

Přidáno: 24 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?