Jak to všechno začalo.

16. října 2010

Dobrý den chtěla bych napsat příběh (Jak to všechno začalo).

 

Dennýsek:23.1.2008

Annie:22.7.2010

Akímek:2.5.2007


Začalo to tím,že jsme našli jednu kočičku.Byla zdivočelá.Našli jsme jí ve sklepě v roce 2003.Dali jsme jí jméno Lady jako (dáma).Když jsme si jí přinesli pustili jsme jí do dvora a frnnnk byla pryč.Uběhl jeden den a kočička už čekala u dveří.A takhle to bylo celý dva roky.Potom nechodila asi už 3 měsíce.Báli jsme se o ní,ale když jsem jí našla se 3 kot´átky (překrásnými) mourovaté,černé a zrzavé.Tak jsme je krmili.Byli na nás zvyklí a tak k nám chodili přímo před dveře.Byli jim 4 měsíce a kočka nikde týden nikde měsíc nikde tak jsme se o kot´átka starali sami.Jedna paní si vzala 2 kot´átka 1 černé (kočička) a jednoho zrzavého (kocourka).A nám mourinka zůstala.

 

Mourinka si začala zvykat doma tak že skkala oknem do jedné zadní místnosti.Starala se sama o sebe ale radši jsme jí dávali žrát a pít čerstvou vodu.

 

V roce 2007 jsme pod polštářem v té místnosti jsme našli 4 kot´átka dvě zrzavé,jedno černé a jedno mourovaté.Byli jim tři měsíce a Mourinka utekla do sousedství ale už se nikdy nevrátila nám zbyli 4 kot´átka.Když jsem šla ráno ven se na ně podívat ai v 9 našla jsem jen jedno světle zrzavé a ostatní byli fuč.
Od té doby máme doma Akímka je to takový náš ještě furt malý kocourek i když je velký.

 

Akímek vyrůstal a vyrůstal a už mu jsou 3 roky je takovej světloučkej až do zrzava.Má rád ostatní kočky a žije doma s mojí babičkou a s pejskem(2 roky) Dennýskem. Dennýska jsme si pořídi když nám umřel pudl Míša.Dennýsek byl jako malej takovej menší Dráček :-D.

 

Když nám umřela Žulinka koupili jsme si Britskou kočičku Annie.Je to takovy mensi posuk.

 

Tady jsou nake znamy z denicku.

 

Akimek


21. červen 2010 19:48:49

Ahojky deníčku!!!
Dneska jsem se mazlil s páničkou:-)v peřinách:-)!!Sice mám nemocné očíčko a nemůžu ho otevřít,ale tohle jsem si chtěl užít:-)!Když jsme si hráli s Dennýskem tak jsme se povalovali v peřinách nebo na koberci:-)!No,prostě ŽůůŽoooo!
S pozdravem:Akímek(*.*)!
*

18. květen 2010 20:16:58

Ahojky deníčku!!
Dneska jsem lítal a válel v poli!A potom jsem chytil asi osm klíštˇat!Potom když mi odchytili a vytáhli ty ošklivý klíšt´ata lehnul jsem si a hned jsem usnul a potom jsem šel ven s kamarádama i dokonce s Dennýskem:-)!
S pozdravem:Akímek(*.*)!!
*

12. březen 2010 21:33:35

Ahojky deníčku:
Dnes jsem přišel domu a potkal jsem Macíčka,ale ten mě asi nemá moc v oblibě a začal na mě syčet!Potom mě pánička vzala do ruky a začala nás i s Mackem hladit:-)A tak jsem se nakonec napapal a pak jsem šel spinkat:-)No a ted´jdu spinkat nebo odpočívat:-)
S pozdravem:Akímek:-)
*

12. březen 2010 21:30:45

Chtěl bych poděkovat všem zvířátkům a jejim páničkům za myšičky,ale také za všechny dárečky co jste mi poslali!!Děkuji!
S pozdravem:Akímek:-)
*

10. březen 2010 20:23:44

Milý deníčku:-)!
Dnes jsem furt papkal a papkal až jsem si lehl a padl jo a abych nezapoměl potom jsem usnul!Také jsme se kočkovali s Macíčkem a s Dennýskem jsme totiž velcí KAMARÁDI!!No a už se těším na zítřek a jsem zvědaví co se mi přihodí!:-)
S pozdravem:Akímek!:-)Dennysek

 

21. červen 2010 19:51:38

Ahojky Deníčku!!!
Dnes jsem si hrál s Akímkem v peřinách nebo v koberci a mazlili jsme se s páničkou:-)!Dneska byl docela hezký den pořádně jsme si ho s Akímkem užili!Také jsme byli na zahrádce kde jsme se pořádně unavili.No a pak jsme šli domu tam jsme si lehli na peřiny a usnuli!!
S pozdravem:Dennýsek(*.*)!!
*

18. květen 2010 20:31:17

Ahojky deníčku!!
Dnes jsem byl na procházce s páničkou a její kamarádkou!Byla tam i moje kamarádka Sárinka!Celou cestu jsem se jí spíš vyhýbal trošku sem se jí bál je to bišonek tak že jsme si byly úplně podobní:-)!
S pozdravem:Dennýsek(*.*)!


Annie


25. září 2010 14:09:50

Jmenuji se Anni a jsem modrá britská kočička a budu vám vyprávět o svém novém domově. Pamatuji si tu noční cestu autem byla strašně dlouhá a já sem se bála.Když jsme vystoupili z auta vůbec jsem to tam nepoznávala vašli jsme po schodech a do ňákých dveřích docela jsem se bála.Když mě pustili na zem utíkala jsem a poskovávala jsem se. Byl večer a všude se zhaslo a mě se začalo stýskat tak jsem začala mňáukat,ale nikdy už jsem mojí maminku neuslyšela :-(. Začala jsem si tu zvykat.Nová maminka říká,že prý nejsem klidná ani agresivní jenom prý až moc hravá :-D. Ted´ už spím s mojí novou páničkou v posteli odpočívám na počítači,židlech,v pelíšku a na oknech.Mám svůj záchod a nádherné škrápadlo.Nakonec to dopadlo všechno dobře :-). U veterináře Asi po 7 dnech mě vzala pánička zase do klece a jeli jsme zase autem když jsme vystoupili šli jsme do ňáké čékarny,která byla plná psů. Byla jsem tam jako jediná kočka.Prskala jsem po nich a bála jsem se jich!Až potom přišla ňáká paní s kot´átkem jako jsem já a začala mňoukat.Uklidňovala jsem jí,že to bude dobré at´ se nebojí,ale mezitím mě pánička uklidňovala at´ se nebojím. Když jsme vešli do ordinace byla tam hodná sestřička a hodná paní doktorka.Sestřička tam furt něco dělala s rukama.A paní doktorka mi prohlížela očíčka,zoubky,srst,drápky a ouška potom řekla jestli nemá žádné problémy.Pánička řekla ,,Ne´´.Potom k paní doktorce přišla ta sestřička a něco měla v ruce.Potom paní doktorka řekla,že takové malé stvoření jako jsem já někdy zakňoukaj bolestí.najednou jsem ucítila na zadečku bodnutí docela to bolelo,ale já jsem statečná tak jsem ai nezamňoukala a za to že jsem byla statečná jsem dostala takový malý dáreček a vněm byla odměrka,žrádlo,zápisník a taková malinká knížka která se jmenuje aby vaše kotě rostlo. Dnes už jen zlobím jsou my dva měsíce a spinkám.Říkají o mně že jsem rozkošná a že mám nádherný obličej :-). S pozdravem:Anni.


16. říjen 2010 09:31:03
Mily denicku

Jsem strasne rada ze jsem mohu psat.Dnes si cely rano hraju s gumovyma hrackama.Mickem a myskou.Docela jsem unavena a tak se asi pujdu najist dam si moji oblibenou kapsicku a pujdu jeste s panickou spat kdyz je ted to volno ./

S pozdravem>AnniePosilame pac a pusu vsem zviratkum.

 

Přidáno: 120 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?