Jak to všechno začalo

13. listopadu 2011

Každý tu píše svoje zážitky z prvního pádu, prvního koně atd. Já bych se chtěla podělit o svůj příběh a polovinu života u koní.

 

 

Od jedenácti let se starám o koně, ale jezdit jsem začala později. Ve dvanácti letech jsem začala přeježďovat. Jezdecké zkoušky jsem absolvovala v Weilheim (bw), což je v Německu, kde jsem se narodila. Ve čtrtnácti jsme se přestěhovali do Ostravy kvůli benzínkám, které naši vlastní.

 

Od šestnácti jezdím závody (Rakousko, Česko, Slovensko, Německo) pravidelně. Začala jsem chodit na 1st International school v Ostravě a po maturitě jsem se celý půl rok věnovala pouze závodění. Teď bydlím už měsíc v Austrálii se svou fenkou Tweety a kamarádkou Dianou.

 

Jsem ráda, že jsem se za svůj život spřátelila s významnými lidmi jako je třeba Barča Tomanová. Společně jsme si zajeli třeba S**. Byla jsem dvakrát vyloučena a měla jsem 16 startů a čtyři naprosto čisté soutěže. Do Ostravy se vracím za mími koníky Sapouškem a Indym.

 

Děkuji, že jsem se s vámi mohla podělit o svůj životopis. Snad se vám líbil.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?