Jak to začalo...:)

29. září 2010

Asi o 4.roky později(Bylo mi 8) .

 

Jednou jsem jela s mamkou autem pak jsme jely kolem výběhu kde se pásli koně. Řekla jsem mamce "Jé mami koně zastavíš prosím ??"
Mamka zastavila auto a já vylezla šla jsem k ohradě chvilku jsem tam tak stála a koukala po chvilce ke mně přišel malý shattlandský poník :) Já kněmu natáhla ruku a on mě začal oblizovat (Láska na první pohled) Věděla jsem že ji nevidim naposled.

 

O den později jsem jela s mamkou zase kolem toho výběhu ale koně tam nebyli!! Zeptaly jsme se teda kde jsou jednoho pána a on nám řekl místo. Jely jsme tam byla tam zrovna jejich majitelka. Pozdravila nás a zeptala se jestli si nechci pohladit koně. Pochvilce se zeptala jestli bych uní nechtěla začít jezdit že ten poník (Gejša) pořát stojí! Řekla jsem jí teda okamžitě ANO !! :) A tak to začalo...

 

Byli zrovna prázdniny tak jsem ke koníkům vyjela hned brzo ráno majitelka tam už na mě čekala posadila mě na Gejšu a vzala mě na lonž bylo to krásný ! :) Pak mě asi tak půl roku na tu lonž brala ... Jednoho dne mi řekla vyjedeme si na vyjížďku! Byla jsem nervózní ale zároveň i štěstím bez sebe ! :) Pak jsme vyjely Gejša byla moc hodná a se vším my pomáhala ! :)

 

O rok později byla moje důvěra s Gejšou tak velká že semnou chodila všude tak Jana(majitelka) řekla "Co kdyby ste si dneska skočily?" řekla jsem "Ano" .
Nasedlala jsem ji a nauzdila a šla na jízdárnu kde čekala už Jana a stavěla tam křížek. Řekla mi ať ji rozehřeju naklusala jsem a nacválala na obě ruky. Pak mi Jana řekla najeď na tenhle křížek ze cvalu a pak to bude na tobě! Najela jsem tedy na skok. Gejša se vyhoupla a doskočila na druhou staranu ! :) Byl to úžasný pocit !

 

O 2 roky později (O prázdninách) Jsem jela opět ke koníkům Gejša už namě čekala ve výběhu a když mě vyděla tak hlasitě zařžála :)! Vyčistila jsem tedy výběh a Gejšu nasedlala ji a nauzdila a vyjela si sní na bezva dlouhou vyjížďku ! Gejša si vesele vykračovala a já si užívala krásné letní počasí . Pak jsme jely kolem potůčku řekla jsem si proč ji nesmočit . Navedla jsem ji teda do vody Gejšulína se tam s radostí vrhla a já byla mokrá od hlavy až k patě =D . Po 2hodinách jsme jely domů. A v ten den jsem ještě přenocovala s Gejšou ve stáji . Ona byla v boxu a já vedle něj ráno když jsem se zvledla tak mě něco najednou zašimralo a oblízlo na obličeji byla to samozřejmě Gejša:)*
Vyjely jsme si na další vyjížďku tentokrát bez sedla a jely jsme zase do vody:)!

 

Teď jsme spolu 4-ři roky !! Má důvěra s Gejšou je ještě větší !! :) Sice na ní už nemůžu jezdit ale užíváme si stále :) Děláme přirozenou komunikaci chodíme na procházky atd.. :)

 

Miluju toho poníka ! Nikdy ho nechci ztratit :)! A pro vás co si to čtete ? Přeju vám ať zažijete stejně krásné chvíle s koněm jako já ! :) Stojí to opravdu za to !! :)

 

Přidáno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?