Jak to začalo s Rebekou.

11. února 2013

Začala jsem chodit do jezdeckého kroužku a doufala jsem, že se mi nějaký kůň zalíbí. Jakmile jsme dojeli, všichni šli do naši stájové klubovny. Rozdělili jsme si koně a šli jsme pro koně na pastvinu.

 

 

Dostala jsem Rebeku, na první pohled jsem se do ní zamilovala. Byl to krásný ryzáček s krásným tělíčkem. Dovedli jsme je do stájí a šli jsme je vyčistit, Rebeku jsem sice nečistila, ale čistila jsem jiného koníka, Rebeku jsem nečistila, protože ji už šla čistit jiná holka. Potom jsme koně nasedlali a vyrazili jsme na vyjíždku. Jela jsem na jiném koníkovi, protože ta holka, co Rebeku čistila, chtěla na ní také jet, tak jsem jela na Sonym.

 

Na Rebeku jsem se pořád ohlížela, byla jsem do ní zamilovaná, i když jsem tam byla teprve první den. Potom jsme přijely z vyjížďky, odsedlaly jsme koně. Asi po 15 minutách jsme jim dali jíst. Potom jsme jim dali vodu a další věci. Šli jsme koně dát na pastvinu, nevím přesně, koho jsem vedla, ale mám pocit, že Rebeku.Tak to začalo s Rebekou.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?