Jak zkazit psa za tři týdny 2.

17. prosince 2012

S Beníkem to bylo prima. Užívala jsem si, že chodím s krásným, velikým psem, který mě miluje, a bude mě vždy bránit, to byl krásný pocit. Ale že mě začal brát jako kámošku, kterou sice musí bránit, ale nemusí jí poslouchat, to byla chyba.

 

 

Mě moc nevadilo, že se občas obsloužil ze stolu, že se naučil spát na sedačce - jak by mohlo, když se tulil ke mě, ale horší bylo to, že mě neposlouchal na vycházkách. Byl to vesničan a centrum Prahy... Bála jsem se, aby nevlíl pod auto. Zkusila jsem obojek a vodítko. Klidně si to nechal nandat, hodil po mě zvláštním úšklebkem a už jsme se řítili.

 

Tak to shrnu. Když si pán Beníka přišel vyzvednout po necelých 5 týdnech, vyzvedával si jiného psa, než kterého mi svěřil. Chvíli trvalo, než se Beník dostal zase do "latě" . I když úplně se to nepovedlo. Chtěl spát v domě a v posteli. Prosadil si to. Beníčku, nikdy nezapomenu. Ťopinka

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?