Jaká rasa psa?

31. března 2012

Chtěli jsme štěňátko, ale byl tady veliký problém jakou rasu si vybrat? Padlo několik možností a že jich bylo hodně. První byl retrívr, druhý jorkšír, třetí kavalír king charles španěl, čtvrtý americký pitbulteriér, pátý jack russell teriér, šestý border kolie, sedmý bígl a osmý dalmatin.

 

 

Tak a teď jakého si vybrat? Uf no, ale nevybírali jsme dlouho, když jsme si pod sebou na papír napsali všechny možnosti:
- v létě pořád někam jezdíme, ať už je to moře nebo hory nebo prostě tak na výlety
- bydlíme v bytě
- chceme poslušného psa
- aby měl rád děti

 

Retrívr spolu s pitbulem, border kolii a dalmatinem jsou moc velcí do panelového domu. Rádi cestujeme a jorkšír by tak moc dlouhé túry neušel. A myslím si, že i kavalíra by to zmohlo. A jokšír je spíše pohodlnější psík. A třetí bod, aby měl rád děti. Retrívr je velký milovník psů, ale je moc velký. Bígl je zase neposlušný a myslím, že by pošťuchování od dětí také neměl moc rád.

 

Tak přes všechny tyto body nakonec zvítězil JACK RUSSELL TERIÉR. Je to opravdu pejsek s velkým srdcem. Hned další den jsme se dívali na inzeráty a hned první byl z Ostravy a byl tam pejsek, do kterého jsem se zamilovala. Krásně zbarvený tricolorní a má konec ocásku bílý. Hodně připomíná bígla.

 

Hned jsme paní napsali a psala, že je volný, tak hned ten den jsme si ho zamluvili, poslali zálohu na účet a už byl náš. Už ho máme doma a je to náš miláček, za nic na světě bychom ho nevyměnili. Za ta plemena, co jsme psali. A vyhovuje všem naším požadavkům, jezdí všude s námi autem, není líný.

 

Nás už bolí nohy a on by pořád a pořád šel, hodí se do bytu, není zase tak velký ani malý, tak akorát a miluje děti, je hodný, rád se učí a nestěžuje život štěkáním. Náš miláček Charlie. NELITUJEME!

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?