Jaké jsou ideální dárky pro kočku?

2. prosince 2015

Máte doma kočku, která je jako člen rodiny? Pak byste se měli zamyslet nad tím, co jí dáte pod stromeček. Kočičí mazlíčci si zaslouží čas od času dárek, stejně jako vaše děti. Možná vám to přijde „zbytečné“ utrácet za dárky pro zvíře, ale nikdo neříká, že musíte kupovat předražené dárky. Kočky jsou poměrně skromné a radost jim udělá i maličkost, pokud ji zvolíte správně. Není nic neobvyklého koupit dárek také pro kočku a dokonce jej zabalit do vánočního balíčku.

Pamlsky vždy potěší

Největší radost vašemu kočičímu kamarádovi udělají patrně pamlsky. Něco dobrého k snědku navíc potěší vždy nejen děti, ale také čtyřnohé mazlíčky. Kupujte pamlsky, které jsou speciálně vyrobené pro kočky. Výrobci se doslova předhánějí v kreativitě a nápadech. Oblíbené jsou kočičí granule, kapsičky, konzervy či speciální kočičí mlsy. K sehnání jsou dokonce pralinky s tuňákovou nebo kuřecí náplní.

Krmivo pro kočky Taste of the Wild

 

Čím ještě můžete obdarovat svou kočku?

Kromě pamlsků můžete přistoupit také k trvalému dárku, jakým je pelíšek, škrabadlo nebo prolézačka. Tyto věci však rozmazlené kočky považují často za standard a ne jako dárek. Mnohem více je potěší nová hračka, zaručený úspěch budou mít zejména pískací hračky, jako například myš nebo míček s rolničkou. Kočky také milují aktivní hračky, jako například neúnavná imitace ocasu, který honí míček a poháněný tužkovými bateriemi. Dárkem mohou být také speciální kočičí kšíry, které kočce ale většinou velkou radost neudělají.

Hračky pro kočky

 

Což takhle zkusit něco originálního v podobě labyrintu pro kočky ke krmení? Do zábavného labyrintu dáte kočce pamlsky a ona si je musí tlapkou vyndat. Možná vám to přijde nudné, ale vězte, že kočky podobné hry přímo milují. Nabídka hraček pro kočky je skutečně pestrá. Kočičí hry se poněkud liší od těch psích, nejsou tak divoké a milují především promyšlené a chytré hry. Prožijte nekonečnou zábavu se svým kočičím mazlíčkem.

Labyrint pro kočky

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?