Jaký typ uklízeče exkrementů jste?

17. prosince 2016

Uklízíte po svém pejskovi? Pejskaři se dělí na tři typy – na ty, co sbírají „poklady“ za každou cenu i v temné noci, na ty, co v temné noci raději nevidí a na ty, kteří je nevidí ani pod přímým sluncem za bílého dne. A psů je stále více, neboť mít jednoho už většině pejskařů nestačí. Co ale dělat s jejich produkty? Přemýšleli jste, jak postihnout nezodpovědné páníčky?

Exkrementová hlídka

S převratným nápadem přišli politici jednoho španělského městečka. Řekli si, že to nezodpovědným páníčkům pěkně nandají! Za peníze nasbírané z poplatků za psy najali četu nenápadných „špionů exkrementů.“ Tato speciální četa si hlídá nezodpovědné páníčky a pak je někde na rohu zastaví a nevinným hovorem z nich vymámí informace, díky nimž pak dohledají, kde bydlí. Neuklizený exkrement pak hlídka tajně sebere, zabalí do papírového pytlíku a doručí majiteli do schránky s upomínkou. No není to geniální? Jak byste se tvářili, kdybyste našli ve schránce právě psí ho….?

 

Prach prachem, popel popelem

Pořád je to jen hnojivo! A vědí to i v Maďarsku, kde zavedli úklidové čety (nejčastěji složené z bezdomovců), které sbírají psí poklady a prodávají je ke zpracování jako hnojivo. Geniální! Vzali byste takovou brigádu?

 

Jak na psí "poklady" u nás?

Ačkoliv platíme poplatky za psa, málokdy je po ruce koš se sáčkem, který lze použít. Máte tedy několik variant - venčit svého psa se zásobou pytlíků (pokud nemáte, seženete zdarma v každém obchodě například u oddělení zeleniny), v případě, že venčíte za šera a potmě, doporučujeme nosit na hlavě čelovku, předejdete tak i srážce s autem. Také můžete přidělat svému psovi dětskou plenu a nemusíte se o nic starat. Anebo jej krmit speciálními granulemi, díky kterým stráví většinu potravy a vyloučí jen minimální zbytek. A jak řešíte politiku exkrementů vy?

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?