Jdu na sever, stále na sever a už jdu na jih!

31. srpna 2014

Po stopách Járy Cimrmana, jak článek napověděl, se dal nejeden objevitel.

Ve Střížovicích u Štětí se 23. srpna 2014 sešli milovníci psů a význačného českého génia Járy Cimrmana. Už od rána si všichni užívali vtípků a skvělé atmosféry. 
V devět hodin odstartovala první dvojce na dlouhou trasu. Čekalo je 35 km krásnými zákoutími CHKO Kokořínsko. Krásný hrad Helfenburk, cesta mezi skalami, Husí okruh a památník skonu největšího Čecha – tato místa zamotala spoustě závodníků hlavu.
Od půl desáté startovali závodníci na trasu krátkou, která měřila 15 km a vedla malebnými vesničkami, kolem snědovického zámku, ve skále vytesaného hada a netopýra.
Cíl sliboval dobrý guláš, studené pivo a doprovodný program, ve kterém se nám představila Záchranná brigáda kynologů Středočeského kraje, Jana Tržilová zatančila se svojí borderkou Bessy, agilitní um předvedli Bára Nováková s Jenny a Dee Dee a Markéta Kokinová s Benjím. Agility si mohli vyzkoušet i ostatní pejsci a po té i děti za drobné odměny. Na místě měl stánek i Záchranný zájmový chov z Hněvic.
Všichni si domů odvezli zajímavé ceny, které do soutěže věnovali velice štědří sponzoři. Nejvíce šťastnými se stali dva psíci z útulku, kteří našli nový domov. Járovi zdar!

 

Přidáno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?