Je jedno, jestli jsi velký nebo malý. Přesto tě zachráním!

26. února 2012

Byla jednou jedna malá čivava, která žila v přepychu, byla bohatá, měla to, co chtěla, ale nebyla vůbec zlá nebo namyšlená, ale naopak byla hodná, milá a taky velice elegantní. Jmenovala se Rossmery, ale doma jí říkali Rous, byla to čivava, kterou navštěvovaly samé bohaté dámy s různými bohatými psy.

 

 

A to Rossmery nebavilo jenom sedět a elegantně se chovat a být bezchybná. Druhý den, když se Rossmery probudila, šla se najíst a podívala se okolo sebe. Viděla, že jí to vlastně takhle samu znuděnou nebaví a tak šla ven, aniž by dala vědět paní domu nebo někomu z vily.

 

První schod, druhý schod, třetí a byla ze zahrady, když v tom auto: "cák!" Rossmery byla celá mokrá a špinavá od kaluže, ale řekla si, nevadí špinavá jsem ještě nebyla, šla dál a otřela se o plot o rez, šatičky měla špinavé, řekla si, nevadí šatičky jsem ještě špinavé neměla, pokračovala v cestě.

 

V tom se jí nožička sekla mezi spárou v chodníku. Rous tahala, tahala a tlapičku vytáhla bez botičky, řekla si nevadí, mám ještě tři šla dál a když si chtěla ucvrnknout u plotu, vylekal ji děsivý velký pes. Začal na ni štěkat, ale Rous se zahákla o plot obojkem z diamantem. Škubala, škubala, až se vyškubla, ale obojek už na krku neměla.

 

Řekla si, pořád vím, kde bydlím. Šla dál okolo cukrárny, kde byl přivázaný velký ošklivý kozel s bradkou a začal na ni mečet. Rosee ještě kozla nikdy neviděla a tak se rozutekla. Utíkala a utíkala až spadla do otevřeného kanálu a při pádu si zlomila pacičku. Upadla do bezvědomí a nikdo ji neviděl, neslyšel. Už dva dny Rosee pánička hledala.

 

Nahlásila na policii, ale nikdo ji nenašel. Rosee mezitím vyhledávala odpadky, co by snědla. Něco málo v kanále našla otevřenou pizzu, kousek housky a taky trochu ovocného salátu. Po chvíli cesty byla už unavená a tak si lehla, že bude odpočívat. Toho dne šel okolo Roseeniny vily pes. Byla to německá doga Berry.

 

Byl to tulák, kdysi dávno mu umřel pániček, už rok a půl je tulák. Říkal si: "ÁÁÁ, ulice bohatých a nafoukaných, tady bude jídla." Vtom ucítil pach Rosee v kalužy u její botičky. Botičku očuchal a o kousek dál uviděl její obojek, šel po pachu dál a stopoval a stopoval, až se dostal ke kanálu. Uviděl druhou botičku, jak plave v kanále.

 

Potom opatrně skočil do kanálu na studenou betonovou zem a kousek dál viděl čivavu. Zeptal se, zda je v pořádku. Čivava neodpověděla, neměla sílu, Berry ji chytil do tlamy a odnesl ji tam, kde začíná její pach, cestou vzal její obojek. Čivavu položil před branku, skočil na zadní a zazvonil. Branka se otevřela, Berry vzal čivavu a odnesl ji přes zahradu do domu.

 

Skočil oknem, protože dveře byli zavřené, poté přišla její panička myslela si, že jí to všechno udělal. Zavolala policii, ta ho odvezla do útulku, kde by měl od veterináře dostat injekci na uspání. Ale Rossmery po týdnu měla nožičku v sádře a vyhlížela, kde má psího kamaráda. Ale nikde ho neviděla.

 

Jednou šla na zahradu se vyvenčit, věděla, co čeká jejího psího přítele, pamatovala si to, jak krutě s ním panička naložila. Na zahradě uslyšela rachot popelnic. Byl tam její přítel, zakřičela na něj a on vytáhl hlavu s popelnice a celý šťastný ji viděl stát na nohou.

 

Čivava mu pověděla své jméno a omluvila se za to, že pánička s ním tak naložila, on řekl, že v útulku slouží jako pes obranář, chrání a pomáhá, že je něco jako vyhledávač psů a že tuláka hraje. Čivava se překlapením zasmála a řekla: "Zítra přijď na oběd." A od té doby byli kamarádi velcí psi a drobní psy.

Váš Berry a Rossmery

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?