Jednoho krásného dne...

12. dubna 2011

Roxy. Náš pejsek zlaté barvy, nadevše miluje procházky. A tak když jsem se vrátila ze školy, šli jsme s kamarádkou Gabčou ven. Gabča přišla se svým psem – šeltií Montym. Byl krásný den, sluníčko hřálo a my jsme se šli podívat, jak to vypadá u stromečku, který jsme na vánoce zdobili chlebem, mrkví a dalšími dobrotami pro zvířátka. Cesta vedla kolem polí a pejsci tak mohli být na volno. U stromečku nebylo nic nového, tak jsme šli zase někam dál.

 

Zastavili jsme se u Gabči doma, abychom se napili, a protože už se nám nechtělo nikam jít, byli jsme u ní za domem. Rox se hned „vykoupal“ v potůčku který tam teče, a hned byl jako prasátko. Já s Gabčou jsme si sedli a povídali. Najednou ale vidíme že tam utíkají dva labradoři. Jmenovali se Bob a Betina a zrovna utekli svým páníčkům. Já jsem Roxu hned chytla, protože jak ho znám chtěl by se s nimi pobít a to by asi tuto bitvu nevyhrál. Přece jenom dva labradoři… Chvíli jsem ho držela než odběhli pryč. Potom jsem ho zase pustila, a on si běhal kolem atd.. Když jsme si tak povídali o všem možném, viděli jsme jak se ti dva psi vrací. Okamžitě jsem zavolala Roxika a šla jsem dál aby se neporvali. Nakonec si je ale páníci chytli a my jsme mohli zase pustit Roxu a Montyho na volno.

 


Po chvíli Rox našel velikou větev. A tm velikou to myslím vážne! Měla nejmíň čtyři metry a Roxy si s ní začal hrát. Pořád ji zvedal nahoru, tahal někam, chtěl nám ji přinést ale nešlo mu vyjít kopeček, aby se k nám dostal :). Párkrát málem Gabči pošlapal záhonek, ale ten to ve zdraví přežil. No, a pak nás nebavilo jen tak tam sedět, tak Gabča dala Montyho domů a vzala si kolo, že pojedeme se někam projet. Ale to jsme nechali Roxu doma, protože s ním by to asi nedopadlo dobře. Teda pro mě :).


Taky máte rádi takové dny, kdy jste celý den venku a běháte s pejsky? :)

 

Přidáno: 48 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?