Její nový domov

26. června 2013

Uplynul zhruba měsíc a půl od doby, kdy jsem hledala malého čtyřnohého miláčka do naší rodiny. Projela jsem všechny, ale úplně všechny inzerce ohledně štěňátek. Hledala jsem asi 2 týdny a nikde nic.. až najednou, objevil se Maltezáček. Neváhala jsem, popadla mobil do ruky a hned vytáčela číslo. Nikdo nic, nikdo to nezvedal, tak jsem si řekla, že za to nic nedám, zkusit to znova. Pokračovala jsem, na počtvrté mi to vzala paní, říkala, že mají poslední fenku, souhlasila jsem. Ještě v ten den jsme pro ní jeli, byl to krásný zážitek, že budu mít konečně vysněného mazlíčka, že bude moje, že budu s ní prožívat ty krásné chvilky.

Byl to pátek, 17.5. 
Celou cestu jsem o ní básnila a představovala si, co budu všechno dělat, co bude, až bude u nás doma, představovala jsem si, jak asi bude vypadat v tu chvíli, v ten den. Jakmile jsme dojeli na místo, byl to rodinný baráček, majitel pejska nás pozval na zahradu, prý to bylo štěně od sousedů, říkal. Vedle v zahradě běhal německý ovčák a 2 dospělí bílí chlupáči. Víte kdo to byl? Rodiče od malinké. Asi po 5 minutách zábavy nám štěňátko donesli, páni, ta byla tak malá a tak sladká. Když mi ji dali do ruky, myslela jsem, že upadnu radosti. Byla nejmenší z vrhu, v kohoutku měla 10 cm, vážila 700g, neporadila ani pořádně chodit, motaly se ji pacinky, ale hned mě začala olizovat radosti.

Když jsme škvrně dali do auta a jeli zpátky domů, celou cestu spinkala u mě na klíně. A náhle, něco mě ťuklo do hlavy.. "Jak se asi bud jmenovat?" řekla jsem si v duchu. V okamžiku mi hlavou proběhlo 100 různých jmen, ale nemohla jsem si vybrat, tak jsem vzpomínala, vzpomínala A.. "Daisy?", pomyslela jsem si. "Jo, to bude přesně ono! maličká Daisy!".

Blížili jsme se k domovu, cestou jsme se stavili pro potřeby pro princeznu, byla tam s námi a řeknu vám, strašně se snažila lítat po obchodě tam a zpět, ale nožičky ji nenesli. Vzala jsem ji do ruky a šli jsme teda nakupovat.

Když jsme dorazili konečně domů, hned jsem jí pustila na zem, Daisynka se tak snažila běhat, nožičky ji klouzaly na podlaze, musela si udělat průzkum bytu. Asi se ji to zalíbilo, našla si místečko v pelíšku a v kuchyni na koberečku, no jo, tam to voní. Byla vzhůru asi hodinku, pak šla spinkat. Zabalila jsem ji do dečky a položila na sebe. Spinkala až do rána.

Druhý den si už pamatovala, jak se vlastně jmenuje, už slyšela, že na ní volám a přišla. Dokonce dokázala už nosit míčky, které jsem ji házela. Časem se naučila i pár povelů, které si pamatuje do teď. Měli jsme ji v 6ti týdnech, teď jsou jí 3 měsíce a 5 dní. Vyrostla z ní krásná malá holčička, se smyslem pro humor, dokáže člověka rozesmát, i když sebevíc pláčete, dokáže vás přinutit ke všemu, je plná energie, dodává nám sílu a radost do dalšího dne. Je to úžasný malý společník a zároveň nejlepší pes, kterého jsem kdy poznala.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?