Jeli jsme na návštěvu.

29. prosince 2010

Ráda jezdím autem, ale páníčci mě pokaždé sebou neberou,to potom doma trucuju.

 

Jednou mi řekli,jedeme navštívit Barunku,to je dcera mých páníčků.Jeli jsme dost daleko.Hned u branky jsem se moc polekala,vítal mě veliký pes, vlčák jménem Dusty.Já jsem se ho moc bála,ale páníčci nás chvíli seznamovali,a tak jsem se s ním proběhla po zahradě.Ale najednou Dustyho napadlo ,že si se mnou pohraje.Stoupl si nade mne,já se klepala strachy a on si se mnou packami pohazoval jako s balónkem,jednou na levo a zase napravo a tak dokola.Až pro mě přišla panička a že raději půjdeme dovnitř. To jsem si oddechla.

 

Ale tam zase v jakési kleci sedělo zvíře,prý je to papoušek a volal na mě "c o je , co je ,co je".Ten ale umí věci,to já jen štěkám.Barunka řekla ,že se mám podívat zblízka,ale ten pták si mmě prohlížel a najednou šup a už mě klobnul zobákem do čumáčku.To to bolelo. A on se ptal "co je,co je"?? Po svačince jsme jeli domů, a já si říkala,že budu raději doma trucovat, než jezdit na návštěvy.

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?