Jen štěstí jí přálo, aby neumřela

5. března 2012

Ahoj. Jsem majitelka srnčího ratlíka, fenky. Včera jako každý jiný den jsem s Besinkou šla na procházku. Byly jsme venku asi půl hodiny. Už se stmívalo, tak jsem se rozhodla, že půjdeme domů. Bydlím v paneláku ve 4.patře, tudíž jsme musely jet výtahem.

 

 

Přivolala jsem výtah a čekala, zrovna jsem měla v hlavě dost myšlenek, takže jsem se moc nesoustředila na Besinku. Výtah přijel a zmáčkla jsem 4 (4. patro). Besinka ale do výtahu nestačila vlézt, byla jsem tam já s vodítkem v ruce a Besinka v přízemí.

 

Měla kšandy a vodítko, druhý konec jsem měla já ve vytahu. Výtah jel a jel nahoru. Nevěděla jsem, co mám dělat, naštěstí vodítko bylo natahovací, to bylo možná to, co ji zachranilo. Asi ve druhém patře se to utrhlo. Myslela jsem si, že Besinka je mrtvá.

 

Jak výtah zastavil ve 4. patře, rozběhla jsem se po schodech dolů do přízemí. Naštěstí se ji nic nestalo. Doteď to mám pořád v hlavě a pořád se mi to vrací. Pořád myslím na to, co by se jí mohlo stát, kdyby měla obojek, nebo kdyby neměla natahovací vodítko.

 

To by asi skončilo špatně a já taky, protože život bez ní si važně představit neumím. Díky bohu, že se jí nic nestalo. Od té doby, co se to stalo, jí vždycky před tým než přivolám výtah, beru na ruky.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?