Jída výtahem aneb pořízení rybiček

28. ledna 2011

Jeli jsme autem do zverimexu a protože bylo vysvědčení tak mě a sestře koupily rybičky a tak jsme koupily nejdřív akvárium, filtr, topítko,kamínky, nádobky, umělé kytky a za týden jsme si jeli pro rybičky. Tak jsme si je koupili protože byly moc levné 1x 15 Kč. A jeli jsme domů. Nejdřív výtahem,.... a sek!!!!!!

Najednou se výtah sekl a my jsme zůstali viset. Tak jsme se snažili se nějak dostat ven a já jsem začala přemýšlet jak se vede rybičkách a v pytlíku kde byly rybičky jsem uviděla bobky od nich. A dělala jsem si legraci že se pokakaly strachy. A nakonec taťka vzal klíč a otevřel spoje co drželo dveře zavřené. A tak jsme se dostali ven sice s těží (Protože jsme byli mezi 10 a 9). A taťka zavolal službu na výtahy a hlídla aby nikdo nechodil do výtahu a nakonec vše dopadlo dobře ale rybyčky ne hned druhý den 1 umřela a tak to pokračovalo jako třeba jedna se sekla ve filtru, druhou nějaká ryba kousla do hlavy,.... a tak dál a nakonec nám žádná nezbyla ale za to máme Barney, Matěje, Falca, Bonda a nakonec nám umřela i Gina a Edýsek

 

Přidáno 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?