Jízda hrůzy

28. července 2011

Tenhle příběh se mi stal tak před 1 a půl měsícem. Šla jsem na skokový trénink, konal se ve stáji, kde jsem jezdila, cesta tam trvala přibližně 15 minut.

 

 

Když jsem tam došla, vešla jsem do venkovní jízdárny. Tam jsem si opracovala koně, pak jsme si zaskákali. Šlo nám to dobře, skákali jsme i přes sudy a dřeva. Po skončení tréninku jsem ho vykrokovala a nechala ho chvíli pást. Pak jsem zase nasedla a jela domů.

 

Cestou domů jsme šla s mámou. Conny pořád měl hodně energie a pořád poklusával, tak jsem si řekla, že nedaleko je louka a že by jsem si tam mohla ještě zacválat, máma souhlasila.

 

Po chvíli jsme tam dorazili. Máma zůstala na cestě, odkud bylo vidět na louku. Nejdřív jsem obklusala jeden kruh a pak jsme ho navedla na kruh a nacvala. Asi dvě kolečka šlo všechno dobře a pak se to stalo. Conny se lekl, roztryskal se a pořád uskakoval do strany a vyhazoval. Spadla jsem asi 3 metry před betonovým pláckem, bylo to v takové rychlosti, že jsem ještě jela dva metry po zemi. Když jsem se vzpamatovala, ležela jsem na zemi, bolelo mě koleno a hlava.

 

Máma rychle doběhla pro Connyho a já jsem se zatím zvedla. Pak máma zavolala sanitku, odvezli mě do nemocnice. Měla jsem otřes mozku a naražené koleno. Doktorka mi řekla, že mám týden ležet, ale já jsem hned za 3 dny jela závody a vyhrála jsem plyšáka, pohár a stuhu. Nakonec všechno dobře dopadlo.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?