Jsem opatrná

8. května 2015

Musím vám kamarádi štěknout že už jsem holka docela šikovná a aky moc mazaná.Po snídani jsme si doma všichni seděli a já si řekla že budu trochu trápit a trhat svého opičáka. Tak si pro něj jdu ležel pod židlí a najednou couvám a nechci jej.

Panička mi říká vem si opičáka, tak poslechu a chytím ho za tlapku ale zase ho pouštím , vrčím a jdu pryč. Pánička se diví a zase mě posílá bež Cituško hrej si ,škubej opičáka.Tak tedy jdu,drapnu ho ale pustím a začnu opět vrčet a umím taky povídat jako "já se bojím" a hrabu zadníma nohama a říkám "to nejde s ním si hrát nemůžu".


Tak panička vstane a jde se kouknout co se mi nelíbí.Vezme toho chlupatého opičáka a prohlíží si ho. A už to vidí pod jednou tlapkou mu sedí vosa krásná pruhovaná a jako vymalovaná .Bzučí a třepe křídly,prostě zuří a zlobí se.Byla v teplém pelíšku a někdo jí tu stále vyrušuje .Tak já Cituška jsem hned dostala velkou pochvalu ataky mlsotku že jsem nepřítele všas nahlásila a nepustila jsem se do něj.Panička vzala plyšáka a tu nešťastnou vosu ven vypustila.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?