Jsme nalezení

30. prosince 2012

Teď už nejsem mezi Vámi, ale povím Vám příběh, jak jsem si našla malou kamarádku.

 

 

Je to už hodně let zpátky, co jsme plakala opuštěná na kolejích. Nakonec sem se dostala ke dvěma páníčkám. Pěkně mě vykrmily, hrály si se mnou, chodily se mnou ve dne v noci ven a ja jim za odměnu dělala radost. Asi dva roky na to, v zimním období, jsem si opět řekla, že chci jít ven. Bylo asi 11 hodin v noci a já začala venku lítat jak neřízená střela. Něco mě tam drželo! Neslyšela jsem, neviděla jsem (páničku).

 

Něco sem zavětřila, nechtěla jsem pustit stopu. Moji postarší páničce nezbylo nic jiného, než běhat se mnou. Chuděra ale bez brýlí nic neviděla a stále marně opakovala: "Ketty, stůj, Ketty zůstaň!" Konečně! Konečně zmerčila to, co já! Vytáhla pytlík na bobky a běhala dobrých 10 minut se mnou. Až najednou šup... A něco uvízlo v pytlíčku. Ocásek se mi rozvrtil ostošest a my mohli zpátky domů do tepla.

 

Pánička rozrazila dveře, nasadila druhý oči a konečně pochopila, proč jsem bez toho nechtěla odejít domů! Bylo to morčátko! Malé narozené morčátko, co mělo stejně smutný osud jako já! Všichni jsme byli šťastní, každý měl svého kamaráda na mazlení a já? Já novou kamarádku na hraní. Bylo to krásných 10 let, co s námi morčátko Kulička běhala po bytě.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?