Jůlinčiny příběhy - 1. část

15. května 2013

Tento krátký příběh je o tom, jak jsme si malou Jůlinku pořizovali. Jůlinka byla tehdy ještě malinká, měla aspoň 3 měsíce nebo dokonce méně. Jůlinka byla moje první domácí kočka.

 

 

Vždy jsem měla venkovní kočky, ale máme blízko u našeho domů les a v něm žije všelijaká havěť. Kočičky vždy skončily ztracené, nebo je ta zvířata z lesa prostě zabila. Je to moc smutné. Bylo těžké přemluvit rodiče na taky velkou věc, péče o domácí kočku je přece taková stejná jako u psa. Nakonec jsem rodiče přemluvila a kočičku jsem dostala k narozeninám.

 

Před tím jsem ještě šla kupovat výbavu a všelijaké potřeby, moc mě to bavilo. Kupovala jsem pelíšek, 2 misky, kočičí záchod, stelivo atd. Nakonec nastal den, kdy jsme měli vyrazit pro koťátko. Byla jsem taková šťastná a měla jsem zároveň trému. Byla jsem moc zvědavá, jak koťátko vyrostlo a jak vypadá. Ještě před měsícem, to jak Jůlinka byla miminko, šla jsem se na ni kouknout. Konečně jsme dorazili na místo.

 

Byla jsem tak ráda. Paní mi dala kočičku a byla taková slaďounká. Upusinkovala jsem ji a šli jsme do auta. Jeli jsme domů. Přijeli jsme domů a kočičku jsme vypustili v pokojíku. Chudáček, nevědělo kde je a tak jsme ji hladili a mluvili na ni. Večer to už bylo lepší, hrála si ve svém pelíšku a začalo papat i kotěcí kapsičku.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?