Jůlinka - všechno o ní

18. ledna 2014

Jůlinka je pro mě srdíčková kočička. Důvod? Nejen, že má pod bradkou flek ve tvaru srdce, ale taky to vyjádřuje svým chováním.

Jůlinka mě chápe. Když pláču, když jsem smutná a když mi někdo chybí. Vždycky přijde za mnou a líže mě. Mnoho lidí tvrdí, že kočky chápou lidskou řeč, a dávají to najevo svým chováním. Jůlinka mi taky vždycky odpoví, když ji něco řeknu. Vždycky tak krásně pomňoukává. Nejen psi, ale taky kočky jsou věrné. Nejsou falešné ani zlé. Jsou kouzelné, heboučké a léčí. 

JŮLINKA A JEJÍ NOČNÍ OTRAVOVÁNÍ.

Slovo "otravování" nemyslím jako mňoukání a mrouskání. Jůlinka je už dávno vykastrovaná, takže to její věčné noční ječení je už nemožné. Jůlinka v noci otravuje jiným způsobem. Skáče mi do postele a zírá na mě. Určitě byste se ji v noci lekly, když se v 1:00 ráno probudíte a na Vaší hrudi sedí 5 kilová kočka s naprosto vykoulenýma očníma bulvama. Zní to vtipně, ale po tmě to vypadá celkem strašidelně. Pokud si na to už zvyknete, tak nad tím jen mávnete rukou, třeba jako JÁ. Já ty její věčně noční vtípky znám už nazpaměť. Například mi leze pod peřinu a kouše mi prsty u nohou. Je to příjemné, ale kdyby to udělala mé sestře, tak začne řvát a probudí celý dům. Jůlinka je schopná v noci sedět v mé posteli hodinu a při tom se na mě dívát, jak chrápu, ale to jste ještě neviděli jak mi lízala obličej nebo mi nosila alobalové míčky do postele. Asi chtěla abych ji je házela nebo co.

JŮLINKA A JEJÍ ZVLÁŠTNÍ CHUTĚ.

Už jste někdy viděli kočku, která požírá směs obilí pro křečky, slunečnicová semínka a kyselé okurky? Mnoho lidí řekne, že ne, ale já řeknu, že ano. Tohle se přesně snaží požírat moje pažravá kočička Jůlinka. S myškama se kámoší, ale zeleninku by zblajzla hned. Ještě si pamatuji den, kdy nám ukradla z kuchyně kyselou okurku. Našla jsem ji na schodech celou ohlodanou a vedle ní stojí madam Jůlinka a oblizuje se. Měla jsem strach, že se ji z toho něco vážného stane, ale musím zaklepat, že se ji nic nestalo. Můj zážitek s Jůlinkou byl i při krmení křečků. Chvíli jsem nechala Jůlinku bez dozoru při otevřené misce s obilím. Vrátím se a ona měla celou hlavu zanořenou v obilí a ještě to chroupala. Myslela jsem, že zešílím. Ještě jsem opravdu nikdy neviděla kočku jíst obilí. To samé i se slunečnicovými semínky. Někdy nám ukradne taky rohlík, chléb, sýr atd. atd. Někdy mám pocit, že se moje kočka proměňuje ve vegeteriána. Nebo je to tou její pažravostí?

JŮLINKA JE ČÁSTEČNÝ PES

Ano, Jůlinka je opravdu částečný pes. Neumí sice štěkat, ale je tak chytrá, že to člověk neviděl. Umí aportovat, povel sedni a mluvit se mnou. Ne jako lidskou řečí, ale rozumí mi. :)

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?