Kačka a její první štěnátka

9. listopadu 2014

3.1.2011 se Kačence narodili čtyři krásná chlupatá klubíčka.

Charlie,Snoopy,Kelli a Blejk.Bylo to nechtěné nakrití Kačky a Lulika,ale co s tím když jsou už tady? Všechny jsme si nechali,až na to že Blejk zemřel,když se Kačka točila do kolečka v pelechu(udusil se) a Kelli zemřela hned po porodu.Pro Charlieho si asi po dvou měsících dojela paní,která sháněla pejska po jejim pejskovi.Tak Charlie odjel pryč :(
Snoopy mi zůstal a byl na dvoře s ostatníma psama.V té době jsme měli i německého ovčáka Bleska,který už nebyl zdravotně v pořádku a zřejmě spadl na Snoopyho a zlomil mu na dvakrát páteř...tak šel na operaci.Za pár dní zemřel :( a Charlieho majitelka nám volala že ho nechají uspat,protože to prej bude poloviční vlčák a že je na nu zbrkelej atd. DVĚ RÁNY DO SRDCE..co vlastně chhtěla? Klidné štěně? Tak sme jí volali a že nám teda Charlieho dovezou.Druhý den ho dovezl její syn a říjal:Vy jste říkali že bude jako ostatní vaši psi a né jak vlčák.My na něho hledíme a říkáme mu že maximálně po kolena a že s ovčákem nic nemáme.....zamyslel se a řekl nám že jim říkala nějaká paní že to bude ve velikosti něm.ovčáka.Charlieho dotáhli na vodítku zřejmě zmlácenýho,úplně na kost vychrtlého hrozný.U štěněte takovej strach jsem ještě neviděla.Tak jsem ho převzala a šla jsem ho seznámit se smečkou vše proběhlo v pořádku.První co bylo tak skočl do bazénku s jeho milovanou hračkou kterou měl když bydlel kdysi s námi.Charlie bydlí s námi pomalu 3.roky a už se zase zabyslel a venku chodí na volno a vyrostl ke kolenům :)

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?