Kamarádka a její nehoda.

1. února 2013

Chtěla bych vám povyprávět o jednom štěstí. Stalo se to 17.1.2012, jela jsem za mojí kamarádkou Kačkou, ta má dva koně, kteří se jmenují Wagon More nebo-li Vanesska a Rose Blue nebo-li Rozárka.

 

 

Jako každé odpoledne jsem ze školy jela za ní, abych jí pomohla vykydat. Přišla jsem do stáje a koně mě začali vítat. Přišla jsem k boxu Vanessky a říkala jsem si:“Cože, kde je Vanesska? Vždyť touto dobou je tady.“ Pak mě napadlo, že si jí na vyjížďku vzala Kačka. Došla jsem za Kačky mamkou a ptala jsem se: “Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, kde je Kačka?“ Kačky mamka: “Kačka jela ven s Vanesskou, ale už by tady měla být! Vem si, Verčo, Rozárii a jeď se podívat, kde je.“

 

A tak jsem jela. Dojeli jsme na velikou louku pokrytou tenkou vrstvou sněhu. A najednou jsem slyšela řechtání. Ohlédla jsem se a viděla jsem cválat Vanessku proti mně, ale bez Kačky! Říkala jsem si: “Vanesska se za chvíli uklidní jako vždy, ale kde je Kačka?“ Vanesska se zastavila a chtěla si hrát s Rozárkou. Vzala jsem obě klisny a došla jsem na místo, kde jsem viděla Vanessku cválat. Došla jsem do malého lesíka a Kačka tam seděla na zemi a držela si pusu. Ruku měla od krve.

 

Odstrčila jsem jí ruku a viděla jsem, že jí Vanesska vykopla dva zuby. V tu chvíli mi došlo, že tohle není žádná sranda a že musím jednat velmi rychle, protože jsem nevěděla, jestli se jí něco horšího nestalo. Zavolala jsem její mamce, ať rychle přijede. Kačka moc nemluvila a nakonec ztratila vědomí, ale přijela její mamka a s ní i její táta. Její taťka je doktor. Vzali Kačku do auta a jeli s ní do nemocnice.

 

Já vzala obě klisny a modlila se, aby se Kačce nic strašnýho nestalo. Po půl hodině jsem došla do stáje, vyčistila koně a nakrmila je. Přišla mi smska: "Kačka je už v pohodě a děkuji, že jsi nás zavolala." Za týdny přišla Kačka z nemocnice a děkovala mi, že jsem jí pomohla a hlavně, že jsem se postarala o koně. Kačka má své koně hodně ráda. Jsem ráda, že jsem Kačce pomohla. Jsme pořád hodně velké kamarádky a vždy na projíždce si vzpomeneme na tuhle událost.

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?