Karinka z útulku

29. března 2011

Jmenuji se Karin, jsem kříženec NO, jsou mi odhadem asi 3-4 roky a povím vám svůj životní příběh. Tak jako já může dopadnout každý pejsek, když si ho pořídí nesvědomití páníčkové. Jako každé štěňátko i já jsem byla takové chundelaté klubíčko, každý mě hladil a žila jsem si jako v bavlnce. Léta však přibývala, povyrostla jsem a páníčkové najednou zjistili, že potřebuji něco víc než jen pohlazení. Já totiž nejsem žádný gaučák a potřebuju pracovat! A když mě nikdo tu práci nedal, tak jsem si ji našla sama! A většinou to byla práce k nelibosti mých bývalých páníčků. Moc se se mnou nepárali a šup! Už tě nechceme!

 

A tak jsem skončila na ulici. Že by mě to vadilo, tak to ne! Já jsem holka šikovná a sehnat potravu pro mě nebyl problém. To byste nevěřili, co všechno se najde k snědku kolem popelnic! V kalužích bylo taky vody vždycky dost a nocleh? S tím jsem si také hlavu nelámala. Pokaždé se najde místečko kam hlavu složit. Nikomu jsem neubližovala, nikdo si mě nevšímal, až jednou! Na ulici se o mě začali zajímat nějací lidé a chtěli si mě pohladit. Já blbec jim na to naletěla! Chytili mě a hodili mě do auta s nápisem policie! No a tak jsem se ocitla v útulku. Co jsem provedla? Vždyť já mám tak ráda volnost a svobodu, nikomu jsem nic neudělala, tak proč? Nějaký čas jsem trávila v karanténím kotci a s nikým jsem se nechtěla bavit. A když jsem se uklidnila tak mě přemístili do výběhu. Tam už to bylo lepší ale pořád to nebylo ono.

 

Až jednou vám slyším nějaké hlasy: Tak kdo ještě nebyl venku? Zkuste Karinu, teď přišla z karantény. A už se k nám do výběhu řítí nějaký venčitel a povídá: Tak co Karinko, půjdeme ven? Slyšeli jste to? On mi řekl Karinko! Nu což, za to nic nedám když to s ním vyzkouším. A dobře jsem udělala! To byl páníček Barušky! A tak jsme začali spolu chodit na procházky. Já vám řeknu, že od té doby co jsem poznala páníčka Barušky (já už mu budu říkat páníček) tak se můj život změnil. No co vám budu povídat, padli jsme si s páníčkem do oka! Po pár vycházkách jsem před páníčkem padla na záda abych mu ukázala že mám před ním respekt, on zase odložil vodítko na důkaz že mi důvěřuje a byla packa v rukávě! A jak to vypadá dnes? Nejen že spolu chodíme na procházky a bez vodítka ale páníček mě naučil už spoustu povelů a já se snažím abych splnila každé jeho přání. Jo kdyby se ke mě takhle chovali mí bývalí páníčkové, tak bych u nich byla dodnes. Tak a teď už v útulku jen čekám jestli si mě někdo všimne a řekne: Karinko já jsem tvůj nový páníček a ty budeš mít nový domov! Tak na tu chvíli už se moc těším!
Karin

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?