Kastrace

27. října 2010

Když měla Amálka asi jeden rok narodila se jí tři kotátka a můj tatka si uvědomil ,že je bude mít pomalu třikrát do roka a co s těmi kotaty budeme dělat.

 

Rozhodli jsme se ,že ji dáme na kastraci.Měla asi týden po porodu a tak jsme museli chvíli počkat.Když přišel čas tatka ji naložil do kufru auta.Tenkrát jsme ještě neměli přenosku a tak ji dal tatka do krabice,která se používá na nákup.Jako víko použil nějakou desku a nechal tam Amálce malou dírku.Amálka byla však dost vylekaná z nečekané jízdy autem.Nějak se dostala ven a strachem ,kam vůbec má namířeno se počurala.Celá mokrá pohíhala po kufru a mnaukala.Řidiči za autem se asi divili co to mame v kufru za šílence.Konečně auto zastavilo tatka vzal Amálku do rukou,ale nesl i dalo od sebe .Pustil ji až v ordinaci tam Amálka opět pobíhala,jako spalšená i přesto ,že měla vpýchnutou dávku na uspání,najednou se jen tak pohupovala a pak se tam rozplácla jak dlouhá tak široká.Kastrace se povedla a Amálka je zdrvá a čilá kočička . :)))

 

Přidáno: 17 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?