Kastrace kočky

27. května 2013

Sama jsem před kastrací mé kočky Bubliny měla obavy, ale vše proběhlo v pořádku, a proto jsem se rozhodla o tom napsat.

 

 

Bublina musela být 24 hodin před operací o hladu, což nesla velmi nelibě. Kočičku jsme dopoledne předali na veterině a vyzvedli si ji až odpoledne. Protože je velmi droboučká, rozhodli jsme se pro šetrnější - nitrožilní- uspání. Jen co jsme ji doma otevřeli přepravku, vyběhla zkontrolovat misku, ale zatím dostala jen trošku najíst, aby se nepozvracela. Na sobě měla pružný obleček, aby si nevykousala stehy.

 

Vypadala v něm docela narvaně, ale nijak ji neomezoval. Z narkózy se vyspala už v ordinaci, takže už byla docela čilá, jen byla trochu nemotorná. Postupně dostávala najíst . Příští dva dny více spala než se hýbala a stále se jen mazlila. Potom už zase lítala jako dřív.

 

Co se týká nějaké výrazné změny povahy, tak ta se nekonala. Plynule přešla na granule pro kastráty a nijak neztloustla. Čekala jsem že zleniví, ale ona naopak je ještě akčnější než dřív. Srst jí dorostla asi do měsíce a po samovstřebávajících stezích není viditelná jizva.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?